در نخستین روز از هفته دولت؛
مسئولان دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
مدیران دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی مستقر در استان آذربایجان شرقی، هفته دولت را با حضور در جوار مزار شهدای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری آغاز کردند.
 
آئین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان انقلاب اسلامی در گلزار شهدای تبریز، صبح امروز (شنبه) همزمان با آغاز ویژه‌برنامه‌های هفته دولت، با حضور استاندار و سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی برگزار شد.

استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: این دو شهید بزرگوار، اسوه‌های خدمت صادقانه و خالصانه در نظام جمهوری اسلامی هستند.

دکتر محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه شهدا زنده‌اند و در بین ما حضور دارند، افزود: شهیدان نیازی به برگزاری مجالس و مراسم بزرگداشت ندارند و این ما هستیم که نیازمند تأسی از سیره و منش آنان هستیم.

وی با بیان اینکه آغاز هفته دولت را با نام و یاد شهدا آغاز می‌کنیم، افزود: این هفته فرصتی برای قدردانی از خادمان صدیق دولت است که به‌رغم مشکلات، برای رفاه و آسایش مردم تلاش می‌کنند.

پورمحمدی همچنین هفته دولت را فرصتی برای بیان عملکردها و خدمات دولت به مردم عنوان کرد و از مدیران استان خواست تا از این فرصت به نحو شایسته استفاده کنند.

اتمام پیام
کد مطلب: 303324