داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرماندار شهرستان تاکستان:
باید از اخلاق شهدا درس بگیریم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
شهدا دارای ویژگی‌های اخلاقی بارز و ممتازی هستند که باید همه‌ی ما از آنها درس گرفته و سرلوحه‌ی امور کاری‌مان قرار دهیم.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، رضا طاهری فرماندار، جواد طاهرخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهدی صالحی معاون سیاسی فرمانداری، مهدی صادقی بخشدار مرکزی، محسن بازیار بخشدار اسفرورین و جمعی دیگر از مسوولان با خانواده شهید ابراهیم رحمانی دیدار کردند.
در این دیدار، فرماندار شهرستان تاکستان گفت: هفته‌ی دولت به مناسبت سالروز شهادت شهیدان محمدعلی رجایی، حجت‌الاسلام محمدجواد باهنر و جمعی از اعضای هیات دولت، نامگذاری شده است.
وی افزود: همین مناسبت فرصتی است تا سیره و منش شهید رجایی و باهنر و فعالیت‌های چشمگیر آنها در خدمت به مردم برای مسوولان جهت الگوبرداری بازگو شود.
این مسوول ادامه داد: شهدا دارای ویژگی‌های اخلاقی بارز و ممتازی هستند که باید همه‌ی ما از آنها درس گرفته و سرلوحه‌ی امور کاری‌مان قرار دهیم.
در ادامه‌ی دیدار، طاهرخانی ضمن تبریک هفته‌ی دولت گفت: ما مدیون شهدا و رشادت‌های آنها در هشت سال دفاع مقدس هستیم زیرا اگر نبودند امروز ما در امنیت و آرامش نبودیم.
وی افزود: تجلیل و تکریم از شهدا و خانواده‌های آنها وظیفه‌ی ماست و همواره در این راستا تلاش خواهیم کرد تا یاد و نام‌شان در جامعه زنده بماند.
گفتنی است: در این دیدار، مسوولان یاد و خاطره‌ی شهدا را گرامی داشته و از مقام والای خانواده شهید ابراهیم رحمانی تجلیل کردند.
کد مطلب: 303335