خدمت به ایثارگران ارزش معنوی بالایی دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از ارزش معنوی بالایی برخوردار است.
خدمت به ایثارگران ارزش معنوی بالایی دارد
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی یکشنبه سوم شهریور ماه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی استانداری مازندران، پاسخگوی عمده‌ترین مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری استان بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از حضور دو ساعته در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت، در گفتگو با سایت ایثار استان، گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از ارزش معنوی بالایی برخوردار است.
وی پاسخگویی شفاف به جامعه هدف را یکی از شیوه‌های خدمت رسانی به ایثارگران عنوان کرد و اظهار داشت: آگاهی بخشی از نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این قشر معزز در اولویت بنیاد است.   
مظلومی افزود: تمام مسائلی که از سوی جامعه هدف از طریق تلفن ۱۱۱ مطرح شد علاوه بر ثبت در سیستم، بلافاصله مورد پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد‌.
این برنامه تلفنی به مناسبت هفته دولت و به منظور پاسخگویی سریع به جامعه هدف صورت گرفته است.

جانبازان همچون نگین درخشان در سرزمین ایران اسلامی می‌درخشند
مظلومی همچنین در بیمارستان شفای ساری از جانباز سرافراز 70 درصد دوران دفاع مقدس «فردوس حاجیان» عیادت کرد و از نزدیک جویای احوال این اسطوره پایمردی و استقامت قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد مازندران در این دیدار گفت: جانبازان شجاعت را از حضرت عباس(ع) و روحیه ایثار و فداکاری را از مکتب حسینی(ع) آموختند.
وی افزود: جانبازان همچون نگین درخشان در سرزمین ایران اسلامی می‌درخشند و نامشان به عنوان الگوی ماندگار در تاریخ جاودانه خواهد ماند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303374