داخلی صفحه قم خبر
 
​توضیحات معاون بنیاد استان قم درباره درگذشت یک فرزند شهید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: با نهایت تأسف یک فرزند شهید ۴۷ ساله که روز گذشته در این استان اقدام به خودسوزی کرده بود در بیمارستان مطهری تهران جان سپرد.
​توضیحات معاون بنیاد استان قم درباره درگذشت یک فرزند شهید
 
به گزارش «ایثار» واحد استان قم، دکتر محمدعینی ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده گفت: روز گذشته یک فرزند شهید در مقابل فضای سبز کلانتری ۱۱ استان قم اقدام به خودسوزی کرد که سریعاً او را به بیمارستان نکویی قم انتقال دادند و اقدامات پزشکی بر روی این فرزند شهید انجام شد. پس از آن سریعاً برای تکمیل روند درمان و رسیدگی به این مصدوم او را به بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری تهران منتقل کردند.
وی یادآور شد: امروز بنده به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم جهت پیگیری مراحل درمان و ملاقات این فرزند شهید در بیمارستان محل بستری حضور پیدا کردیم اما متأسفانه این فرد جان سپرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: لازم است بگویم این فرزند شهید ۴۷ سال سن داشت و به دلیل اختلالات روانی و دو قطبی بودن حکم مهجوریت نیز داشته است و پیش از این چندین مرتبه در منزل تهدید به خودسوزی کرده بود و متأسفانه چندین مرتبه اقدام به سوزاندن منزل و محل کار خود کرده و همچنین به دلیل شرایطی که داشت چندین بار در بیمارستان‌های اعصاب و روان بستری شده بود.
محمد عینی در پایان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام قد در پی پیگیری و حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران است و از حادثه پیش آمده ابراز تأسف می‌کنیم و به خانواده او تسلیت می‌گوییم.
 

 
کد مطلب: 303380