یادواره شهیدان رجایی و باهنر برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
هشتمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسوولان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
یادواره شهیدان رجایی و باهنر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، در این مراسم، استاندار قزوین گفت: تجلیل و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر نباید به برگزاری یک مراسم منتهی شود بلکه باید از سیره و منش آنها درس گرفت.
وی افزود: امروز باید راه و منش خود را به شهدا نزدیک‌تر کنیم تا بتوانیم مشکلاتی که با آن مواجه هستیم را برطرف کنیم.
زاهدی گفت: سال 60 اتفاقات مختلفی رخ داد به نحوی که هر کدام از آنها می‌توانست انقلاب اسلامی را از بین ببرد ولی از آنجایی که کشور ما مردمی بود، آحاد جامعه در برابر هر کدام‌شان مقاومت کردند و به پیروزی رسیدند.
زاهدی افزود: در این سال، رزمندگان مقابل صدام و همچنین با منافقان در داخل کشور که صحنه‌های ترور را با هدف وحشت مردم ایجاد می‌کردند، مبارزه کردند و اجازه ندادند که کسی به نظام خدشه‌ای وارد کند.
این مسوول گفت: منافقان با انفجارهای مختلف، مسوولان ارشد کشوری از جمله نخست‌وزیر و رییس‌جمهور را به شهادت رساندند ولی مردم ما ناامید نشده و همواره از آرمان‌های انقلاب حراست کردند.
وی افزود: در کشور ما مسوولان و مردم از سطوح بالا تا پایین در حراست از ارزش‌های انقلاب به شهادت رسیدند که هیچ جای دنیا نمی‌توان چنین کشوری را دید و این سرمایه بزرگی است و باید قدر آن را دانست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303404