خانواده‌های ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و بنابراین تکریم و سرکشی از آنان، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر با تأکید بر تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: امروز خانواده معظم شهدا با دل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که در راه ارزش‌های اسلامی باید دین خود را ادا کرد و مسئولان هم باید در این مسیر، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند.
وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و بنابراین تکریم و سرکشی از آنان، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با تجلیل از خدمات رییس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر به خانوادهای معظم ایثارگران، افزود: بنیاد برای قدردانی از خانوادهای معظم شهیدان به‌ فرمان حضرت امام (ره) تشکیل‌ شده است؛ بنابراین باید به‌ درستی در مسیر تحقق اهداف از پیش تعیین‌ شده و رفع مشکلات جامعه هدف گام بردارد.
مرتضوی ادامه داد: بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و پاسداری از خون شهدا و تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهیدا‌ن تلاش ارزنده‌ای داشته است.

آزادگان نشانه‌های ایستادگی ملت ایران هستند
مرتضوی همچنین در دیدار با آزاده سرافراز «شعبان صمدی»، اظهار داشت: آزادگان با تکیه‌ بر ایمان و ارزش‌های معنوی، قله‌های بلند آزادی و آزادگی را فتح کردند و با مقاومت و پایداری در برابر دشمن، طعم تلخ شکست و ناکامی را بر متجاوزان این مرز و بوم چشاندند.
وی ادامه داد: آزادگان از آزمون دشوار اسارت سربلند بیرون آمدند و رنج غربت و فراق را ایثارگونه بر دوش کشیدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران با بیان اینکه آزادگان نشانه‌های ایستادگی ملتی بزرگ و سربلند هستند، عنوان کرد: آزادگان در برابر دشمن سر خم نکرده و جوانمردانه در مقابل آن‌ها ایستادند و بدون تردید عزت انقلاب شکوهمند ایران مرهون خون شهدا و مرهون ایستادگی و مقاومت آزادگان قهرمان ایران اسلامی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303421