داخلی صفحه زنجان خبر
 
​استاندار زنجان در دیدار با خانواده شهدا:
دولت جدای از مردم نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۰
نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: دولت جدای از مردم نیست.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان،به نقل از خبرگزاری ایسنا، فتح‌الله حقیقی صبح امروز در دیدار با خانواده شهید معصومی در ابهر با بیان این‌که خانواده دولت متفاوت از مردم نیست، افزود: دولت شهدای گرانقدر زیادی از جمله شهید رجایی و شهید باهنر را در راه کشور تقدیم کرده است.
وی با اشاره به این‌که انجام وظیفه در برهه فعلی بسیار دشوار شده است، ادامه داد: همه تلاش مسئولان بر خدمت صادقانه به مردم است‌.
استاندار زنجان با اشاره به این‌که همزمان با هفته دولت پروژه‌های مختلفی در استان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد، تاکید کرد: برخی پروژه‌ها به‌ویژه در ابهر قابلیت افتتاح دارد که افتتاح آن‌ها با حضور مقامات بلندپایه کشور صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به این‌که در حال حاضر آمریکا در اوج دشمنی با کشورمان به سر می‌برد، اظهار کرد: آمریکا و نوکران آن‌ها چهل سال است با ما جنگ دارند و در این جنگ دین و اعتقادات مردم را نشانه گرفته‌اند.
حقیقی با تاکید بر این‌که آمریکا و نوکران آن‌ها در بین مردم جایگاهی ندارند، یادآور شد: در حال حاضر در منطقه با ظلم آمریکاییان مواجه هستیم که از نمونه‌های بارز آن می‌توان به جنگ عراق، سوریه، یمن، افغانستان و لیبی اشاره کرد که هدف همه این کینه‌توزی‌ها کشورمان است.
 
نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به این‌که اقتدار کشور ما حاصل خون ۲۳۰ هزار شهید، ۵۵۰ هزار جانباز و ۴۲ هزار آزاده است، بیان کرد: اقتدار انقلاب به سادگی به دست نیامده است که امیدواریم در سایه این اقتدار دشمنان نظام و اسلام بیشتر منکوب شوند.
وی با اشاره به این‌که همه تلاش مسئولان خدمت به مردم و دادن مسئولیت‌ها به حوانان انقلابی است، افزود: باید انقلاب و دستاوردهای آن به جوانان تشریح شود.
به گزارش ایسنا، شهید حجت معصومی از کارکنان راه‌آهن بود که در سال ۱۳۱۲ دیده به جهان گشوده و در سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303433