داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
برای عزت یک جامعه باید فرهنگ شهادت طلبی را ترویج داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰
 
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از پایگاه خبری لیجار ، پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در حاشیه برگزاری دعای پرفیض زیارت عاشوراگفت:دعای پرفیض زیارت عاشورا بر اساس برنامه مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان،همه پنجشنبه ها طبق سنوات گذشته در محل نمازخانه های بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز و سراسر استان گیلان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه عزت و سربلندی مسلمان در سایه جهاد،شهادت و مبارزه در راه حق و عدالت است،افزود:مرگ شرافتمندانه در این راه حیات ابدی است و این امر در زیارت عاشورا مورد تاکید قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان اظهار داشت:شهیدان راه خدا،زندگان همیشه تاریخ و سرمایه های الهام بخش جوامع هستند.
پاکاری با اشاره به اینکه برای عزت یک جامعه باید فرهنگ شهادت طلبی را ترویج داد اظهار داشت:زیارت عاشورا درس حماسه است و در نهاد مقدس بنیاد افتخار این را داریم برای عاشوراییان و کربلائیان خدمتگزاری نماییم زیرا آنان از جمله کسانی هستند که امام حسین (ع) را با قلب خود درک نمودند.
وی در پایان افزود:خادمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ستاد و شهرستان های استان روزهای پنجشنبه با اجتماع در محل نمازخانه های بنياد،ضمن برگزاري مراسم دعاي پر فيض زيارت عاشورا،ياد وخاطره جانفشاني ها و دلاور مردي هاي شهدا و ایثارگران در راه اعتلای دين حق را گرامي می دارند.
انتهای پیام

لینک خبر
کد مطلب: 303462
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...