رئیس بنیاد کلیبر:
تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد تکریم ارزش‌هاست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
رئیس بنیاد کلیبر گفت: کارکنان بنیاد از شریف‌ترین افراد جامعه می‌باشند که با خدمت به باعزت‌ترین قشرهای جامعه در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، دوشنبه 4 شهریورماه 1398 هم‌زمان با روز کارمند مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلیبر در مراسمی با اهدای شاخه گل از کارکنان این بنیاد تجلیل کرد.
معصوم زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: کارمندان، نقش مهمی در شکوفایی و پیشرفت یک جامعه دارند به همین منظور آنان باید همگام با توسعهٔ علمی و آموزشی جهان، به رشد علمی دست یابند و همواره پویا و فعال باشند. 
وی با قدردانی از زحمات تمام کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: کارکنان بنیاد از شریف‌ترین افراد جامعه می‌باشند که با خدمت به باعزت‌ترین قشرهای جامعه در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند.
وی بابیان اینکه تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد شهید و امور ایثارگران، تکریم ارزش‌هاست افزود: ایجاد رضایت‌مندی در ارباب‌رجوع باید به‌عنوان رکن اصلی خدمت در بنیاد باشد و مشارکت تمامی کارکنان در اجرای طرح تکریم ارباب‌رجوع برای رسیدن به اهداف سازمان، ضروری است.
معصوم زاده تصریح کرد: هفته دولت می‌تواند برای تمامی مسئولان یادآور شجاعت‌ها و خدمتگزاری‌های شهیدان رجایی و باهنر باشد و امیدواریم که همه ما مسئولان، این شهیدان بزرگوار را سرلوحه خود قرار دهیم و باهمت مضاعف به این هفته نگاه کنیم.

انتهای پیام/
خبرنگار:ریحانه پورحاتم


کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، تجلیل ، کارکنان، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 303525