برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کردستان، ایلام و خوزستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کردستان، ایلام و خوزستان خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کردستان، ایلام و خوزستان
 
به گزارش «ایثار»، حمیدرضا حبیب اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان کردستان، گفت: این کمیسیون با حضور تیم تخصصی متشکل از 6 پزشک متخصص، دبیر و 2 کارشناس و با دعوت از 254 نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون در تاریخ 31 مردادماه برگزار شد.
وی ادامه داد: این کمیسیون با شرکت 232 نفر از جانبازان و متقاضيان برگزار شد و حاضران مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و 57 نفر از متقاضیان مشمول افزایش درصد جانبازی و 4 نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی استان ایلام نیز گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از 6 پزشک متخصص، دبیر و 2 کارشناس و همچنین دعوت از 420 نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی در روزهای 31 مرداد و اول مرداد برگزار شد.
حبیب اللهی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع 420 نفر مدعوین، 385 نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان 47 نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و 107 نفر مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان خوزستان نیز گفت: تیم تخصصی پزشکی متشکل از 6 پزشک متخصص، یک دبیر و دو کارشناس و با دعوت از 412 نفر از جانبازان و متقاضیان در روزهای 31 مرداد و اول شهریور ماه برگزار شد.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در این کمیسیون از مجموع 412 نفر مدعو، 347 در جلسات کمیسیون حاضر و مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند و در نهایت 52 نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و 34 نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303526