خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
استاندار آذربایجان غربی گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند زیرا تکریم از خانواده شهدا وظیفه مسئولان و آحاد جامعه است.
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند
 
به گزارش «ایثار»، محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه مهدی فعال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همزمان با هفته دولت با خانواده شهیدان معظم «شهید فریدون کشتگر» و «شهید محمد حسین یعقوبی سوره» دیدار و گفتگو کردند.
شهریاری در این دیدار با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند زیرا تکریم از خانواده شهدا وظیفه مسئولان و آحاد جامعه است.
استاندار آذربایجان غربی افزود: خانواده شهدا با روحیه جهادی و تحمل سختی‌های بسیار نقش موثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته‌اند و باید همه مسئولان تمام تلاش خود را برای خدمتگزاری به آنها به کار گیرند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی نیز در این دیدارها گفت: شروع هفته دولت با حضور در منزل شهدا اقدام بسیار پسندیده‌ای است و نشان می‌دهد دولتمردان برای شهدا و خانواده‌های آنها جایگاه والایی قائل هستند.
مهدی فعال افزود: آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت‌ها و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303528