داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهیدان رجایی و باهنر الگوی اخلاص و عدالت بودند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
مدیرکل بنیاد استان گلستان عنوان کرد: رمز موفقیت شهیدان رجایی و باهنر، اخلاص و عدالت بود و خداوند نیز بالاترین توفیق را نثارشان کرد.
شهیدان رجایی و باهنر الگوی اخلاص و عدالت بودند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در جلسه شورای معاونین با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، کارکنان دستگاه‌های اجرایی و به‌ویژه خادمین بنیاد را سرمایه‌های اجتماعی قلمداد کرد که در صف اول خدمت به جامعه ایثارگری قرار دارند.
وزیری اظهار کرد: ملت بزرگ ایران و همه علاقه‌مندان به خدمت بی‌منت به مردم با روش و منش و شخصیت والای شهیدان رجایی و باهنر آشنا هستند.
وی ادامه داد: دولت شهیدان رجایی و باهنر معیار و ملاک یک دولت انقلابی و جهادی است و الگویی است تمام‌عیار برای دولتمردان تا با تبعیت از مشی این بزرگ‌مردان درس خدمت‌گزاری به مردم بیاموزند.
وی رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر را اخلاص آنان دانست و افزود: باید خودمان را مزین به اخلاق حسنه کنیم و سعی کنیم مشی این شهیدان گران‌قدر را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
وزیری بابیان اینکه گام برداشتن در سایه همدلی در جهت کسب رضایت حداکثری جامعه ایثارگری از اهداف بنیاد بشمار می‌رود، گفت: بزرگ‌ترین سرمایه هر دستگاه رضایتمندی جامعه هدف آن است و حضور مسئولین در بین جامعه ایثارگری مصادیق بارز خدمت به این قشر عزیز است.
وی اظهار داشت: امروز دنیا به خلاقیت و پشتکار جوانان ایران اسلامی پی برده است و این افتخار بزرگی برای کشور محسوب می‌شود.
وزیری ضمن تاکید بر اهمیت نظارت و ارزشیابی ابراز داشت: توسعه و توانمندسازی منابع انسانی زمانی مسیر می‌شود که عملکرد کارکنان و سازمان مورد ارزیابی قرارگرفته شود. ارزیابی موجب انگیزش و افزایش کارایی شده توانایی کارکنان را به منصه ظهور می رساند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303532