شهدای کارمند در هر دو سنگر خدمت و جهاد خوش درخشیدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶
مدیرکل بنیاد یزد گفت: شهدای کارمند هم در سنگر خدمت و هم در سنگر جهاد خوش درخشیدند و با نثار خون پاک خود در راه اعتلای میهن اسلامی به فیض شهادت نائل شدند.
شهدای کارمند در هر دو سنگر خدمت و جهاد خوش درخشیدند
 
به گزارش «ایثار»، نشست هماهنگی کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت هفته دولت دوشنبه 4 شهریور در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد برگزار شد.
در این نشست که با حضور نمایندگان دستگاه‌های فرهنگی استان با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد در خصوص برنامه‌های مختلف این حوزه در هفته دولت بحث و تبادل‌نظر شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با تبریک هفته دولت و روز کارمند، گفت: شهدای کارمند هم در سنگر خدمت و هم در سنگر جهاد خوش درخشیدند و با نثار خون پاک خود در راه اعتلای میهن اسلامی به فیض شهادت نائل شدند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایجاب می‌کند با مشارکت همه ادارات و نهادها برنامه‌های مختلفی اجرا شود تا محیط جامعه به عطر شهادت و نام و یاد شهدای والامقام آکنده شود.
در این نشست مقرر شد یادواره شهدای کارمند استان و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای کارمند در این هفته با مشارکت اعضای شورای هماهنگی امور ایثارگران برگزار شود.
گفتنی است 246 نفر از کارمندان استان یزد در دوران هشت سال دفاع مقدس به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303535