مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس، وظیفه مسئولان را دو چندان می‌کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
استاندار مرکزی بیان کرد: شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس از خود گذشتگی، ایثار و رشادت‌های بزرگی انجام دادند و این موضوع وظیفه ما مسئولان و مردم را در برابر آن‌ها دو چندان می‌کند.
مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس، وظیفه مسئولان را دو چندان می‌کند
 
به گزارش «ایثار»، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی به همراه مرتضی انصاریفر مدیرکل بنیاد استان در سفر به شهرستان شازند به مناسبت هفته دولت با خانواده شهید «کیقباد جادنگو» در روستای مالمیر دیدار کرد.
وی در این دیدار اظهار داشت: شأن و منزلت بازماندگان شهدا بسیار بیشتر از این است که بخواهیم در فرصتی اندک به توصیف و شرح آن بپردازیم و تنها هدف ما از دیدارهای چهره به چهره این است که پای حرف‌ها و درد دل‌های این بزرگواران بنشینیم و صحبت‌هایشان را بشنویم.
وی بیان کرد: شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس از خود گذشتگی، ایثار و رشادت‌های بزرگی انجام دادند و این موضوع وظیفه ما مسئولان و مردم را در برابر آن‌ها دو چندان می‌کند.
مدیرکل بنیاد مرکزی نیز با ابراز خرسندی از دیدار با همسر و فرزندان شهید جادنگو و با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی جامعه در نتیجه ایثار و فداکاری شهدا و جانبازان دفاع مقدس است، گفت: قطعاً اگر ایثار و فداکاری رزمندگان 8 سال دفاع مقدس نبود این‌چنین امروز شاهد ایجاد امنیت و آرامش در کشور نبودیم.
وی اظهار داشت: تلاش و شب زنده‌داری همسران شهدا جای تحسین دارد چرا که بعد از شهدا بیشترین بار مسئولیت بر دوش همسران فداکار آنها بوده است و در حقیقت با خدمت به فرزندان خود به جامعه و پیشبرد اهداف شهید کمک بسیار کرده‌اند.
شهید کیقباد جادنگو در سال 1332 در روستای مالمیر متولد و در تاریخ 11 اسفند 62 در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسید. شهید جادنگو دارای دو فرزند پسر و دو دختر می‌باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303538