داخلی صفحه کردستان خبر
 
​خانواده شهدا ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خانواده شهدا را ذخایر ارزشمند این انقلاب دانست و گفت: سرکشی از والدین شهدا وظیفه همه مسئولان است و دیدار با خانواده شهدا سبب تقویت روحی و روانی مدیران می‌شود
 
به گزارش ایثار، حسین خوش اقبال در دیدار با خانواده شهدای شهرستان هگلان که به مناسبت هفته دولت انجام شد، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: هفته دولت فرصتی برای بیان خدمات دولت و نظام به مردم و بستری برای زدودن غبار ناامیدی از جامعه است.
وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس باید به نحو مطلوب انجام شود، اظهار داشت : ما هر چه داریم به لطف ایثار و فداکاری رزمندگان است و باید هرچه درتوان داریم برای زنده نگاه داشتن این ایام به کار بگیریم.
خوش اقبال تاکید کرد: نباید گذاشت که دوران سرنوشت ساز و حماسی دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، چرا که فرزندان این ملت در آن ایام با هرچه در توان داشتند از کشور و انقلاب دفاع کردند.
وی خانواده شهدا را ذخایر ارزشمند این انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: سرکشی از والدین شهدا وظیفه همه مسیولین است و دیدار با خانواده شهدا سبب تقویت روحی و روانی مدیران می‌شود.
دادور، فرماندار دهگلان در ادامه این دیدار ضمن تشکر از حضور معاون سیاسی استاندار کردستان برای حضور  در بین خانواده معظم شهدای دهگلان، خدمت به این قشر معزز را وظیفه همگان دانست و گفت: برای خدمت به خانواده شهدا از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.
کد مطلب: 303625