داخلی صفحه زنجان خبر
 
​وزیر کشور:
از ظرفیت خانواده شهدا استفاده شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱
وزیر کشور گفت: حضور در منزل شهید شهریاری در هفته دولت، توفیقی بزرگ برای ما به‌شمار می‌آید.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در دیدار با خانواده شهید مجید شهریاری، با بیان اینکه ترور جوانان مملکت ظلم بزرگی به مردم ایران بود، اظهار کرد: باید قدر خانواده شهدا را دانست. 
 
وی تصریح‌ کرد: وجود خانواده شهدا نعمتی بزرگ برای کشور است و باید قدر آن را دانسته و از این ظرفیت استفاده کرد. 
 
در ادامه این دیدار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز گفت: مادر شهید شهریاری شناسنامه شهر و افتخار ما وجود گهربار چنین مادرانی در استان زنجان است. 
 
علی کاظمی تصریح ‌کرد: در استان زنجان بیش از 3000 شهید و 7000 جانباز داریم و این خانواده‌ها در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار دارند، لذا از این ظرفیت باید بهترین استفاده را کرد. 
 
وی با بیان اینکه در سال گذشته با همه خانواده‌های معظم شهدا در استان دیدار کرده‌ایم، افزود: مسائل خانواده شهدا استحصا شده و این بسیار کارگشا است. 
 
این مسئول به ساخت مستند زندگی شهید شهریاری اشاره کرد، گفت: امیدواریم بتوانیم گام کوچکی در شناساندن این شهید و سایر شهدا در جامعه برداریم. 
 
وی با تاکید بر اجتماعی کردن ایثار، خاطرنشان کرد: باید با استفاده از توانایی خانواده شهدا، این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم که خوشبختانه گام‌های خوبی در این رابطه برداشته‌ایم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303629