​نشست شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
نشست دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی صبح امروز در سالن جلسه این اداره برگزار شد.
​نشست شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در بنیاد برگزار شد
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت : امر به معروف و نهی از منکر، در آموزه های دینی ما از جایگاه بلند و ویژه برخوردار است و اساس نبوت پیامبران الهی، بر امر به معروف و نهی از منکر استوار بوده است.
 
مهدی فعال افزود : در وصیت نامه های شهدای معظم به کرات توصیه به امر به معروف و نهی از منکر شده و وظیفه ماست که ضمن درس گرفتن از آموزه های دینی و قرآن مجید در جامعه امر به معروف و نهی از منکر را اجراء نمائیم.
 
وی تصریح کرد: شهدا برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی جان خویش را فدا کردند، باید از دستاوردهای شهدا پاسداری کنیم، امربه‌معروف و نهی از منکر موجب حفظ و حراست از اسلام است.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به شعار هفته امر به معروف و نهی از منکر که نهضت حسینی، مطالبه گری و مسئولیت اجتماعی است گفت: امام حسین(ع) نیز برای احیای این فریضه دینی قیام کرد و به شهادت رسید.

در پایان این جلسه حاضرین به بیان نظرات در مورد هر چه بهتر برگزاری هفته امر به معروف و نهی از منکر نکته نظرات خود را بیان کردند.

کد مطلب: 303731