داخلی صفحه قم خبر
 
​خدمت به جامعه ایثارگر خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خدمت به جامعه ایثارگر خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج این فرهنگ غنی اسلامی در جامعه است.
​خدمت به جامعه ایثارگر خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی در جلسه تقدیر از کارکنان موفق در امر پاسخگویی به ارباب رجوع افزود: تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و پاسخگویی با روی گشاده و سعه صدر و ارایه خدمت با حفظ کرامت و شان و منزلت وظیفه خادمان به شهدا و ایثارگران است.
وی ادامه داد: سال 97 تعداد 131هزار و 652  مراجعه به مناطق یک و دو و اداره کل بنیاد استان قم به صورت حضوری و تماس با 1616 صورت گرفته است.
از شاخص های مد نظر برخورد و تعامل مودبانه و صمیمانه با جامعه هدف، ثبت و پیگیری درخواست تا حصول نتیجه، راهنمایی دقیق، ارایه خدمت در کوتاه ترین زمان، رعایت عدالت در ارایه خدمت، تلاش برای انجام خدمت در محل میز خدمت، میزان تسلط بر آیین نامه ها گزینه های مد نظر در انتخاب کارکنان نمونه بوده است.
در این جلسه از حسن اسدی، ناهید عبداللهی، حسین محمدی، محمد جواد توسلی، زهره ریحانی، مهر انگیز پراینده، علیرضا صفائی، محمد حسین محمدی مطلق و میثم حسنی با اهدای لوح سپاس تقدیر صورت گرفت.
کد مطلب: 303748