داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان همدان:
جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ نظام است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
مدیرکل بنیاد استان همدان در جلسه ستاد شاهد گفت:جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ نظام است که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد، در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر بدست منافقین، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.
 
به گزارش ایثار واحد همدان، جلسه ستاد شاهد استان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مدیرکل آموزش و پرورش همدان به اتفاق اعضای ستاد شاهد در دفتر اداره کل آموزش و پرورش ظهر دوشنبه 4 شهریور برگزار شد.
در این جلسه عارف مدیرکل بنیاد استان همدان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است، نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ نظام اسلامی است که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر بدست منافقین، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.
وی در ادامه  با تاکید بر امر نظارت مستمر ، رسیدگی و پیگیری لازم در راستای ارتقاء امور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر گفت: باید در خصوص رشد معنوی و افزایش بصیرت دانش آموزان شاهد و ایثارگر بیشتر از گذشته تلاش کنیم تا زمينه رشد و ارتقای تحصيلی و علمی این عزیزان با برنامه ریزی مناسب فراهم شود، چونکه دانش آموزان شاهد و ایثارگر به عنوان یادگاران جهادگران دوران دفاع مقدس هستند و  باید به مانند پدران خود الگو و اسوه جامعه بوده و رهرو مسیر مقدس شهدا باشند.
 
کد مطلب: 303774
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...