داخلی صفحه فارس خبر
 
فرماندار کازرون گفت:
شهادت مدال افتخار بندگان خاص خدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
فرماندار کازرون در حاشیه دیدار با 13 خانواده شهید، جانباز و آزاده این شهرستان گفت: شهادت مدال افتخاری است که نصیب بندگان خاص خداوند می شود و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بی شک مورد لطف و عنایت پروردگار خواهندبود.
 
به گزارش ایثار از فارس ، به مناسبت هفته دولت در مراسمی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون با خانواده 13 شهید، جانباز و آزاده در بخش های جره و بالاده و قائمیه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار کازرون در حاشیه این دیدارها گفت: شهادت مدال افتخاری است که نصیب بندگان خاص خداوند می شود و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بی شک مورد لطف و عنایت پروردگار خواهندبود.
داریوش دهقان با بیان اینکه تجلیل و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه عمومی و همگانی است، افزود: شهیدان در راه خدا کشته شده اند و هیچ خیر و نیکی بالاتر از کشته شدن در راه خدا نیست، پس شهدا به خیر عظیم دست یافته اند و به همین دلیل گذشت زمان نمی تواند نام و یاد آن ها را کم رنگ کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون نیز در ادامه به ارائه گزارش عملکردی از خدمات صورت گرفته توسط این بنیاد به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران پرداخت.
احمد رضازاده ضمن تقدیر از تلاش های مسئولین دستگاه های اجرایی این شهرستان درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران، گفت: دیدار با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران همواره راه گشا است چراکه مسئولین در این دیدارها علاوه بر کسب روحیه مضاعف، مشکلات این عزیزان را از نزدیک مشاهده و بررسی می کنند.
 
کد مطلب: 303800