داخلی صفحه گلستان خبر
 
ارتباط مستقیم با جامعه ایثارگری از مزایای طرح سامد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
مدیرکل بنیاد استان گلستان گفت: صرفه جویی در وقت و هزینه، تسریع در امور، کاهش ایاب و ذهاب و ارتباط مستقیم جامعه ایثارگری با مدیر و کارشناسان مربوطه از جمله مزایای طرح سامد می باشد.
ارتباط مستقیم با جامعه ایثارگری از مزایای طرح سامد است
 
 به گزارش ایثار واحد گلستان؛ اسرافیل وزیری ضمن حضوردر مرکز سامد و پاسخگویی به جامعه ایثارگری اظهار داشت: این سامانه به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت است که جامعه ایثارگری بتوانند در کوتاه‌ترین زمان و با ساده‌ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولین مربوطه مطرح و جواب دریافت نمایند.
مدیر کل بنیاد ضمن گوش دادن به درخواست های جامعه ایثارگری در جواب تماس‌گیرندگان گفت: پس از شنیدن مشکلات، انتظارات و درخواست‌ها از طریق معاونان خود و مدیران دستگاه‌های اجرایی پیگیر جدی مسائل و این درخواست‌ها تا حصول نتیجه خواهم شد.
وی بابیان این‌که کاستی‌ها در ارائه خدمات‌موجب رنجش جامعه ایثارگری می‌شود، تصریح کرد: درخواست های جامعه ایثارگری فرصتی برای دستگاه و مدیران است تا با شناسایی موارد مطروحه برنامه‌ریزی لازم را صورت داده و آن‌ها را برطرف نماییم تا رضایت‌مندی این قشر معزز افزایش یابد.
وی بابیان اینکه بیشترین آمار سامانه سامد در حوزه اشتغال و درمان است؛ بیان کرد: در رابطه با جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی شرایط جذب محدود بوده و با اعلام از طریق آزمون و گزینش صورت می‌گیرد و در مورد درمان جامعه ایثارگری با تمام تلاش پیگیر مشکلات درمان و بیمه‌ای این عزیزان هستیم.
وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی مؤثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند به‌راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 303822