داخلی صفحه ایلام خبر
 
هر چه داریم از مکتب سرخ شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: پیروی از راه پر افتخار شهدا را در کنار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، پاس بداریم، چرا که هرچه داریم از مکتب سرخ شهدا است.
هر چه داریم از مکتب سرخ شهدا است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه ۵ شهریورماه، همراه با محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و فهد کمالوند رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ایلام، با خانواده معظم شهید والامقام حسین رضائی فرد از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر دیدار و از مقام والای ایشان تجلیل کرد.
اسدالله تولیده در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر و همچنین تبریک هفته دولت، اظهار داشت: ایران پرچمدار مبارزه با مواد مخدر است و موید این امر تقدیم ۳۸۰۰ شهید و ۱۲ هزار جانباز در عرصه مبارزه با مواد مخدر است.
وی به شهدای مبارزه با مواد مخدر استان ایلام اشاره و خاطر نشان کرد: حالا که شهدا راه خود را برای مبارزه با پدیده شوم مبارزه با مواد مخدر تا پای جان ادامه داده‌اند، بر ما متولیان است که یاد و نام شهدا را فراموش نکرده و با پیروی از راه آنان مسیر پر افتخارشان را در کنار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، پاس بداریم، چرا که هرچه داریم از مکتب سرخ شهدا است.
وی درمان و اشتغال را یکی از مهمترین دغدغه های جامعه ایثارگری خواند و بیان کرد: همه مسئولان در راستای رفع مشکلات خانواده معظم شهدا از هیچ تلاشی دریغ نکنند و ما در تلاش هستیم که با کمک سایر دستگاه های اجرائی  مشکلات خانواده معظم شهدا استان را مرتفع نماییم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303836