محمدشفیعی فرماندار شهرستان خوسف:
خون شهیدان باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
محمد شفیعی فرماندار شهرستان خوسف در دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته دولت: خون شهیدان باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی است
خون شهیدان باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با هماهنگی های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف و همزمان با هفته دولت باحضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خوسف، با تعدادی از خانواده های معظم شهدای این شهرستان دیدار و تفقد به عمل آمد.
محمدشفیعی فرماندار شهرستان خوسف در این دیدارها، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند.
وی ضمن تاکید بر استمرار مسیر شهدا اظهار داشت: شهدا با رشادت و فداکاری امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آوردند، از اینرو گرامیداشت یاد و خاطره آنان و همچنین تکریم خانواده شهدا کمترین وظیفه مسئولان است.
شفیعی با بیان اینکه پاسداشت حرمت خون شهدا هم به عنوان وظیفه و هم به عنوان یک آرمان بر عهده مردم و به خصوص مسئولان است افزود: شهیدان اکنون ناظر بر رفتار مسئولین هستند و امیدواریم تمام کارگزاران انقلاب اسلامی در این آزمایش سرفراز باشند.
محمدشفیعی بیان کرد: خون شهیدان، باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی است و آرامش امروز ایران اسلامی و اقتدار آن در جهان مدیون خون پاک شهدای انقلاب اسلامی است.
فرماندار شهرستان خوسف در پایان صحبت های خود گفت: پاسداری از خون شهدا، برای مسئولان خدمت به مردم است و لازم است مدیران با استفاده از تمام ظرفیت ها در جهت حل مشکلات خاندان معزز ایثارگری به خدمت گیرند. 
لازم به ذکر است که در پایان هریک از این دیدارها، هدیه ای به رسم قدردانی و یادبود، به خانواده های محترم شهدا اهداء شد.

 

کد مطلب: 303873