داخلی صفحه مرکزی خبر
 
تابناک:
انتقال فرهنگ ايثار و شهادت تكليفي مهم در گام دوم انقلاب اسلامي است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
استاندار در اجلاسيه پيشكسوتان جهاد و شهادت نيروهاي مسلح استان: انتقال فرهنگ ايثار و شهادت تكليفي مهم در گام دوم انقلاب اسلامي است
 
به گزارش تابناک مرکزی - آقازاده استاندار مرکزی در اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیرو‌های مسلح استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تلاش برای بسط ارزش‌های دینی و انقلابی، تکلیفی مهم در گام دوم انقلاب اسلامی است.
آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل جوان و آینده رویکرد محوری در کنگره نقش امام راحل  در دفاع مقدس و ۶ هزار  و ۲۰۰ شهید است.

وی یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در پیامی نکات وزینی را به عنوان سرفصل‌های اجرایی گام دوم  انقلاب تعیین کرده است که در این راستا حجت بر همگان معلوم است و هر بخش و جریانی باید به سهم خود برای انتقال پیام نظام اسلامی بکوشد.

وی اظهارداشت: ایثارگران و شهدا پیام مهمی را به نام ایران اسلامی مخابره کردند و  بخشی از تاریخ معاصر انقلاب اسلامی را با خود همراه دارند.

استاندار مرکزی گفت: فرزندان و نسل‌های بعدی فداکاری و حماسه سازی را هیچ گاه فراموش نخواهند کرد.

آقازاده افزود: تلاش نیرو‌های انقلابی نتیجه داده و ایران اسلامی در همه حوزه‌های سرآمد  است و حرف برای گفتن دارد.

وی اظهارداشت:  ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی گذشته است و با آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و در دهه پنجم از حیات پربرکت نظام اسلامی پباید فصل نویی از پیشرفت‌ها را رقم زد.
کد مطلب: 303913
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور