داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
استاندار کرمانشاه:
افتخار مسئولین، خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
به مناسبت هفته دولت، استاندار کرمانشاه با خانواده شهید گران‌قدر «جعفر حسینی» در شهرستان روانسر دیدار کرد.
افتخار مسئولین، خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است
 
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مر کز کرمانشاه در چهارمین روز از هفته دولت، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در منزل شهید افتخار مسئولین، خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر استوالامقام «جعفر حسینی» در شهر شاهو از توابع روانسر حضور یافت تا از رشادت‌های این شهید گران‌قدر و صبر و استقامت خانواده او تجلیل کند.
در این دیدار استاندار کرمانشاه رشادت‌های مردم کرد در منطقه اورامانات را در دفاع از آرمان‌های نظام مقدس اسلامی ستود و اظهار داشت: نقش این مردم مرزنشین در پاسداری از اهداف و دست آورد‌های انقلاب نقش پررنگ و مؤثری بوده و همواره این مردم مدافع، حامی و پشتیبان نظام بوده‌اند.
استاندار کرمانشاه در ادامه از صبر و استقامت همسران شهدا تجلیل کرده و افزود: همسران شهدا به شایستگی توانستند با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی، فرزندانی سالم و صالح را به جامعه تحویل داده تا امروز این فرزندان عزیز منشأ خیروبرکت در کشور باشند.
وی افزود: افتخار همه مسئولین، خدمتگزاری به خانواده‌های بزرگواری است که بهترین سرمایه‌ای خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب فدا کردند تا امروز ملت شاهد ایرانی سرافراز، مقتدر و مستقل باشید و حقیقتاً این‌ها همه به برکت خون پاک شهدای گران‌قدر است.
در این دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز ضمن قدردانی از حضور استاندار و هیئت همراه، به معرفی این خانواده ایثارگر پرداخت و از فداکاری‌های شهدای این شهرستان و منطقه اورامانات تجلیل کرد.
در پایان نیز از خانواده معظم شهید «جعفر حسینی» تجلیل به عمل آمد.
پیش‌ازاین دیدار، استاندار کرمانشاه به همراه مدیرکل بنیاد استان با حضور در تالار وحدت شهرستان روانسر، در مراسم جشن و اهدای جهیزیه به ده‌ها زوج جوان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان شرکت کرد.
 
کد مطلب: 303921