داخلی صفحه ایلام خبر
 
مدیرکل بنیاد ایلام؛
مردم ايلام در دفاع مقدس، وفاداري خود به انقلاب اسلامي را ثابت کردند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس با پاسداری از مرز و دفاع از خاک کشور وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ثابت کردند.
مردم ايلام در دفاع مقدس، وفاداري خود به انقلاب اسلامي را ثابت کردند
 
به گزارش ایثار به نقل خبرگزاری آریا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در دیدار با مدیر عامل شرکت بیمه دی کشور که با هدف رفع مشکلات درمانی و ارائه خدمات بیمه‌ای مطلوب‌تر به جامعه شاهد و ایثارگر استان در سالن جلسات اداره کل بنیاد استان برگزار شد، اظهار داشت: رشادت‌ها و دلاوری رزمندگان ایلامی در کشور ستودنی است. در زمان جنگ مردم با تمام وجود در مقابل دشمنان متجاوز ایستادند و همچنان نیز از آرمان‌های نظام و انقلاب دفاع می‌کنند.
اسدالله تولیده با بیان اینکه بیشترین جامعه ایثارگری به نسبت جمعیت متعلق به استان ایلام است، خاطرنشان کرد: مردم ایلام در جنگ هشت سال دفاع مقدس با پاسداری از مرز و دفاع از خاک کشور وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ثابت کردند.
مدیرعامل شرکت بیمه دی نیز در این نشست گفت: تنها قرارداد درمان تکمیلی در سطح کشور که قانون ناظر برای آن وجود دارد، درمان تکمیلی ایثارگران است و سایر درمان‌‌های تکمیلی اختیاری هستند.
محمدرضا کشاورز افزود: با توجه به مصوبه مجلس، دولت مکلف به تامین اعتبار قرارداد بیمه دی در راستای پرداخت حق بیمه ایثارگران است تا افراد با مشکل مواجه نشوند.
وی تصریح کرد: علاوه بر ایثارگران، قریب به 250 هزار بیمه شده، طرف قرارداد بیمه دی هستند که این موضوع در راستای پیشرفت شرکت در حوزه درمان، بسیار تاثیرگذار است.

 
کد خبر: 20190707143859067

 
کد مطلب: 303928
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...