کسب رتبه دو رقمی 17 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، 17 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه ایثارگری حائز رتبه‌های زیر 100 کشوری در کنکور شدند.
کسب رتبه دو رقمی 17 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اشاره به موفقیت چشمگیر علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال جاری ضمن تقدیر از مجریان طرح شاهد، گفت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری، توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی و تنظیم تفاهم‌نامه با مؤسسات آموزشی از برنامه‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال‌های گذشته و جاری بوده است.
وی افزود: کسب رتبه‌های برتر علمی ایثارگران بدون استفاده از سهمیه، بیانگر تلاش، پشتکار علمی و همت فرزندان شاهد و ایثارگر است که در رشته محل‌های مورد علاقه خود پذیرفته‌شده و هرسال تعداد قابل‌توجهی از این عزیزان بدون استفاده از سهمیه وارد دانشگاه و مشغول به تحصیل می‌شوند.
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان خاطرنشان کرد: از میان نفرات برتر کنکور سراسری سال 1398، «دانا افاضلی» فرزند معظم جانباز 30 درصد حائز رتبه سوم کشوری در گروه آزمایشی ریاضی شده است و بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، 17 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر نیز بدون استفاده از سهمیه، حائز رتبه‌های زیر 100 کشوری شده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303968
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور