داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی از خانواده های شاهد و ایثارگر جزیره هرمز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱
دیدار و سرکشی از خانواده های شاهد و ایثارگر جزیره هرمز
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز چهارشنبه 6 شهریور ماه 98 ، پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق بخشدار جزیره هرمز،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندرعباس ، فرمانده سپاه هرمز و فتح آبادی رئیس بنیاد شهید بندرعباس با خانواده های شهدا،جانبازان و آزادگان جزیره هرمز در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا گفت:به یقین راه شهدا ادامه دارد همچنانکه در طول تاریخ این مرز و بوم ، پاک سیرتان ، متعهد به ارزش های والای اسلامی و انسانی متعهدانه و خالصانه در دوره های مختلف تاریخی به شهادت رسیدند. شهدای قبل از انقلاب ، شهدای انقلاب اسلامی ، شهدای ترور ، شهدای دفاع مقدس ، شهدای منا و شهدای مدافع حرم و راه خدمت و همه آنان جان گرانمایه ، خویش را نثار آرمان های دینی و انقلابی نمودند و این گویای آن است که امروز نیز مانند گذشته روحیه ایثار و شهادت حافظ امنیت همیشگی و آرامش جامعه در سطح داخلی و اقتدار و شکوه آن در سطح خارجی است.
پاکدامن اضافه نمود : جزیره هرمز در دوران 8 سال دفاع 37 شهید و 120 نفر جانباز و 4 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است .

انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 303997