​کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
بنیاد شهید و امور ایثارگران در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شد.
​کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه 6 شهریور در مراسم پانزدهمین جشنواره شهید رجایی که به‌منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با حضور اعضای دولت، استانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تجلیل کرد.
دستگاه‌های برتر در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی بر اساس نتایج ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال 1397 دستگاه‌های اجرایی کشور و در مجموع محورهای شاخص‌های عمومی و اختصاصی از بین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و معاونت‌های وابسته به رئیس جمهور، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و تابعه دستگاه‌های اجرایی و دوازده شاخص ابلاغی رئیس جمهور،  مورد تقدیر قرار گرفتند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم برای سومین بار در چندسال اخیر به‌عنوان دستگاه‌ اجرایی برتر موفق به کسب رتبه برتر مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی شد و لوح تقدیر این جشنواره توسط رئیس جمهور  به حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهدا شد.
دکتر روحانی در این مراسم با بیان اینکه شرایط امروز کشور توأم با سختی و مشکلاتی است که از سوی بدخواهان و دشمنان ایران به ملت بزرگ ما تحمیل شده است گفت: درعین‌حال در دوران شهید رجایی و باهنر هم سختی‌ها و مشکلاتی داشتیم و امروز نیز مشکلاتی داریم که البته با دشواری‌های آن دوره تفاوت دارد.
وی ادامه داد: در آن دوران کشور در شرایطی قرار داشت که دشمن متجاوز جنگی را علیه ملت تحمیل کرده بود و مزدوران و منافقان به جان مردم افتاده بودند و مردم بی‌گناه و مدیران خدوم را ترور کرده و به شهادت می‌رساندند.
رییس جمهور اظهار داشت: امروز نوع مشکلات متفاوت و یک جنگ اقتصادی، روانی و تا حدی سیاسی بر کشور تحمیل شده و ما باید این جنگ را با پیروزی و فتح ملت ایران در برابر متجاوزان تمام کنیم و این کار نه‌تنها شدنی است، بلکه بر اساس تاریخ و سابقه ملت ایران و وعده‌های خداوند، قطعی خواهد بود.
گفتنی است در متن لوح تقدیر اهدایی از سوی رییس جمهور آمده است: حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای سید محمدعلی شهیدی محلاتی؛ خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران توفیقی سترگ در مسیر آموزه‌های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است که شهدای والامقام به‌عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشتند.
در سال «رونق تولید»؛ لازم می‌دانم از تلاش‌های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه‌ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی سال 1398 قدردانی نمایم.
توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان از خداوند مسئلت دارم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 304045