داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت روز خبرنگار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶
مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت روز خبرنگار در پیامی این را به جامعه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت تبریک گفت.
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت روز خبرنگار
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:
 
«خبرنگاران لحظات نابود شدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می‌کنند»
 
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

17 مردادماه، مصادف با "روز خبرنگار" یادآور مجاهدت‌های‌ شهید «محمود صارمی» و همه شهدای خبرنگار است که برای ثبت حقایق از جان گذشتند تا لحظه‌های ناب ایمان و دلدادگی انسان‌های پاک سرشت و نکو خصال را بر صفحه تاریخ بر جای گذارند.
به راستی خبرنگاران روایتگر اسطوره‌های عشق و ایثار این سرزمین مقدس‌اند و تصویرگر خاطره‌های خاموش آن قمریان خوش‌الحان شهادت هستند، تا تاریخ همیشه آن حماسه‌ها، رشادت‌ها و شب زنده داران عاشق را که به «عند ربهم یرزقون» لبیک گفتند و بر صفحه هستی نقشی نکو نگاشتند به یاد داشته باشد.
در جهان کنونی با توجه به گسترش کاربرد وسایل ارتباطی، توسعه دنیای مجازی و نقش رسانه‌ها در ابعاد مختلف زندگی بشر، بدون تردید فعالان این حوزه می‌توانند تأثیر به سزایی به ویژه در حوزه فرهنگی بر افکار عمومی داشته باشند و با ارائه و نشر مطالب ارزشی ضمن ارتقا دانش و بینش مخاطبان در ترویج فرهنگ اسلامی و از جمله ایثار و شهادت مؤثر واقع شوند.
اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت، یاد و خاطره تمامی شهدای خبرنگار را گرامی می‌دارم و زحمات تمام عزیزان رسانه ای را که به شرح خطیر وظیفه و از سر تعهد به تکلیف، در جهت ترویج و تعمیق فرهنگ والای ایثار و شهادت و انعکاس مطلوب این مهم انجام می‌دهند ارج می‌نهم. امید که به فضل الهی، همتتان مزید و توفیقتان روز افزون گردد.
اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

کد مطلب: 304046