داخلی صفحه ایلام خبر
 
استاندار ایلام؛
آزادگان نماد صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۲
استاندار ایلام به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با دو آزاده سرافراز و با خانواده یک شهید نیز دیدار کرد.
آزادگان نماد صبر و استقامت هستند
 
به گزارش ایثار از ایلام به نقل از ایسنا؛ قاسم سلیمانی دشتکی با آزاده سرافراز استان حجت الاسلام والمسلمین حاج رحمان سلطانی و آزاده و جانباز سرافراز حاج قدرت صیدی زاده دیدار و گفتگو کرد. 
استاندار ایلام در این دیدارها اظهار کرد: آزادگان در زمانه سخت اسارت لحظه ای در دفاع از حریت و آزادگی درنگ نکردند و نام خود را بر صفحه تاریخ این سرزمین جاودان ساختند. 
وی افزود: آنان در خاک دشمن علی رغم تحمل سخت ترین شکنجه ها، اسارت را به بند کشیدند و جلوه ای ماندگار از صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند تا برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی بیافزایند.
سلیمانی دشتکی در ادامه خدمت به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را وظیفه تمام مسئولان عنوان کرد و گفت: این عزیزان دین بزرگی به گردن همه ما دارند و در این راستا تقسیم کار کرده ایم که همه مسئولان استان سعادت دیدار با این خانواده های معظم را داشته باشند. 
نماینده عالی دولت در استان در ادامه با اشاره به این مطلب که تاکنون با بیش از ۲۰۰ خانوار ایثارگر دیدار داشته است، ادامه داد: هدف از دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان این است که مسئولان به یاد داشته باشند آنها به خاطر حفظ ارزش های انسانی، آسایش و امنیت این سرزمین از خون خود و تعلقات دنیوی گذشتند و ما نیز ضمن پاسداشت این ارزش‌ها در راه خدمت به مردم فداکاری و ازخودگذشتگی نشان دهیم.
قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار با خانواده شهید سرافراز ابراهیم کاظمی، ایلام را نماد ایثارگری در کشور خواند و گفت: بارها در تریبون های ملی اعلام کرده ام که نظام دولت ها و کشور به ایلام و ایلامی مدیون هستند. 
استاندار ایلام در این دیدار که فرمانده سپاه استان، مدیرکل بنیاد شهید استان و جمعی از مسئولان استانی وی را همراهی می کردند، گفت: ایلامی ها در طول تاریخ مرزداران قابل اعتمادی برای ایران بوده اند و در ۸ سال دفاع مقدس نیز به بهترین شکل ممکن این رسالت خطیر را به نمایش گذاشتند. 
وی در ادامه با اشاره به شروع جنگ تحمیلی در ۳۱ شهریورماه سال ۵۹، گفت: جنگ در ایلام زود تر از این آغاز شد و آخرین نقطه‌ای که جنگ در آن پایان یافت باز همین منطقه از کشور بود. 
سلیمانی دشتکی سپس حضور در بین خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را باعث تقویت روحیه برای مسئولان در جهت کار و تلاش بیشتر عنوان کرد و گفت؛ درقبال ایثارگری و فداکاری این خانواده‌ها حرفی برای گفتن نداریم جز اینکه تلاش کنیم با کار و همت بیشتر در راه خدمت به مردم حرکت کنیم. 
کد خبر : 985-2394-5
انتهای پیام/
کد مطلب: 304072
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...