داخلی صفحه ایلام خبر
 
معاون سیاسی استاندار ایلام؛
صدا و سیما باید برنامه های مختلفی را در زمینه بزرگداشت آزادگان در دستور کار قرار دهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام بر سرکشی از آزادگان و تکریم ایثار و از خودگذشتگی آنان تاکید کرد و گفت: رنج آزادگان در زندان های رژیم بعث نباید فراموش شود.
صدا و سیما باید برنامه های مختلفی را در زمینه بزرگداشت آزادگان در دستور کار قرار دهد
 
به گزارش ایثار از ایلام به نقل از پایگاه خبری تابناک؛ محمد نوذری در نشست گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به کشور اظهار داشت: امروز آبرو و جایگاه ایران در جامعه جهانی به خاطر خون هایی است که ایثارگران، شهدا و ایستادگی آزادگان اهدا و در برابر دشمن ایستادند.
وی ادامه داد: آزادگان حق زیادی به گردن همه ما دارند و سالهای دهشتناک اسارت و تحمل و بردباری آنها در برابر شکنجه دشمن نباید فراموش شود.
معاون استاندار ایلام افزود: امروز نزدیک به ۳۰ سال از بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی می گذرد و در استان ایلام ۳۴۰ آزاده در استان ایلام داریم از این تعداد ۲۰۰ نفر بازنشسته و ۵۹ نفر نیز شاغل هستند.
نوذری گفت: همچنین ۴۸ نفر از آزادگان به رحمت خدا رفتند و ۱۰ نفر از این عزیزان بعد از بازگشت شهید شده اند.
وی تاکید کرد: انتظار داریم برنامه های فاخری در شأن آزادگان برگزار و دستگاه هایی که دارای کارمند آزاده هستند باید از این عزیزان تجلیل کنند.
معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار ایلام به برگزاری آیین تجلیل از آزادگان در شهرستان ها نیز اشاره کرد و گفت: صدا و سیما باید برنامه های مختلفی را در زمینه بزرگداشت آزادگان در دستور کار قرار دهد.
نوذری تاکید کرد: همه دستگاهها برنامه ریزی لازم برای برگزاری مراسم فاخر در شأن آزادگان را داشته باشند.
۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت اسرا به میهن اسلامی است./م
کد خبر:۷۶۶۹۲۲
انتهای پیام/
کد مطلب: 304074