داخلی صفحه ایلام خبر
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام؛
مقاومت باعث پیشرفت و ترقی ایران اسلامی شده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام درمراسم پاسداشت فرمانده بسیج عشایری "جوزعلی نجفی" گفت: مردان بزرگ در روزهای سخت دلاوردانه جنگیدند و عبور از توقف گاههای سخت، مدیون حماسه های ماندگار است.
مقاومت باعث پیشرفت و ترقی ایران اسلامی شده است
 
به گزارش ایثار از ایلام به نقل از پایگاه خبری ايلام بيدار؛ سردار جمال  شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مراسم پاسداشت فرمانده بسیج عشایری "جوزعلی نجفی" گفت: امروز موفقیت های ما و عبور از همه توقف گاههای سخت و بحران هایی که برای براندازی کشور و نظام، عبور با عزت مدیون حماسه های ماندگار رزمندگان است.
وی افزود: مردان بزرگ در روزهای سخت دلاوردانه جنگیدند و با جان خود، از وطن دفاع کردند و آن چیزی که امروز در کارنامه ایلات، به خصوص ایل ارکوازی و بولی هست در آن مقطع حساس، بیش از 600 نفر از مردمان این دیار را سازماندهی کرده و خط پدافندی ما در برابر دشمن را سامان می دهد.
شاکرمی بیان داشت: حماسه ماندگار نجفی ها و168 نفر از ایل ارکوازی وبولی و سد دفاعی را در مقابل دشمن قرار دادند و در روزهای سخت، جانانه ایستادگی کردند و ماندند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، خاطرنشان کرد: ما سختی ها مرارت ها را از مردان بزرگ یاد گرفته و این حماسه ماندگار را به نسل های آینده انتقال خواهیم داد و باید ابعاد شخصیتی مردان و زنان بزرگی که با تفکری خالصانه گرد آمدند و خودشان را برای مصاف با دشمن آماده در مقابل دهلیزهایی که در مقابل ما باز شده بود، مانند میمک، مهران و جاهای دیگر ایستادند و از این جهت این حماسه ها، مستندی از روزهای عاشورا است.
وی عنوان کرد: در برگزاری یادوارها و مراسم ها، از نزدیک شاهد نگاه عمیق مرحوم نجفی و اشک های او در یادواره ها بودیم که این رزمنده، از جنس مردمانی بود که روزهای سخت دفاع مقدس را پشت سر گذاشته و همه بضاعت خود را در این راه گذاشت.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) تصریح کرد: تا نجفی و نجفی ها هستند، دشمن نمی تواند کوچکترین آسیبی به مملکت وارد کند و امروز در مرز ایلام، در مقابل تکفیری ها قرار داشتیم، نگاه مقاومت و سازماندهی ها اجازه نداد دشمن با تمام امکانات خود، در جغرافیای ایلام جولان بزنند و مردانی از جنس رزمندگان دیروز در مقابل دشمنان هستند.  
 
کد مطلب: 37384
انتهای پیام/
کد مطلب: 304080