داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهدا ذوب در ولی خود و حجت خدا بودند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
فرمانده سپاه نینوای گلستان اظهار داشت: شهدا ذوب در ولی خود و حجت خدا بودند و حرف او را حرف خدا و پیامبر خدا می‌دانستند.
شهدا ذوب در ولی خود و حجت خدا بودند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ سردار حسین معروفی در یادواره شهدای کارمند استان گلستان ضمن اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی که این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه‌داشته است، خاطرنشان کرد: جاودانگی و پیش برندگی انقلاب درگرو پیروی از مکتب سیدالشهدا (ع) است.
فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: امروز بازدارندگی، عزت و شرف ملت ایران مرهون مجاهدت‌هایی است که شهدای گران‌قدر انجام داده‌اند.
وی بابیان اینکه مردم در دوران دفاع مقدس از آن امتحان سخت، سربلند بیرون آمدند، گفت: امروز امتحان مسئولان و نخبگان است. باید دید نخبگان در جنگ اقتصاد و معیشت و جنگ فرهنگی دشمنان با ملت بزرگ ایران، چه می‌کنند و آیا رسالت خود را انجام می‌دهند؟
سردار معروفی بابیان اینکه گفتمان مقاومت ابداع انقلاب اسلامی نیست، اظهار داشت: گفتمان مقاومت همان راه سیدالشهدا (ع) است و پیش برندگی انقلاب درگرو پیروی از مکتب سیدالشهدا (ع) است.
این مقام مسئول ادامه داد: در گام دوم انقلاب همگان باید در پیروی از امام خود همانند گام اول انقلاب عمل کنند و حول محور امام جامعه وحدت داشته باشند.
وی تأکید کرد: برای تحقق گام‌های بعدی انقلاب باید خون‌دل بخوریم تا بتوانیم رسالتمان را به سرانجام برسانیم.
فرمانده سپاه نینوای استان گفت: با مقاومت و ایستادگی، عزت و بزرگی به دست آورده‌ایم و اگر دشمن در هرجایی حماقت کند، آنجا را به گورستانش تبدیل می‌کنیم.
وی ادامه داد: امام خامنه‌ای هم در برجام و هم در غیر برجام همواره فرموده‌اند به آمریکا اعتماد نکنید. بعضی‌ها این فرموده امام امت را تحلیل خواندند درصورتی‌که این سخن از روی علم است نه تحلیل.

انتهای پیام/ 
کد مطلب: 304106