داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان:
روحیه ایثارگری تنها راه مقابله با توطئه های دشمن است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با تعدادی از خانواده‌های دو شهید شهرستان بم ابراز داشت: تا مادامی‌که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد می‌توانیم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.
 
 به گزارش ایثار کرمان، روز چهارشنبه مورخ 6 شهریور 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان به همراه سرهنگ لطیفی مسئول ایثارگران سپاه و عادل جشاری رئیس بنیاد شهرستان بم با تعدادی از خانواده‌های معظم دو شهید شهرستان بم دیدار کردند.

احمد گروئی بابیان اینکه شهیدان از همه زندگی خود گذشتند تا امنیت و آرامش امروز را برای ما فراهم کنند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی مردانی است که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند و مدال افتخار آن‌ها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.


وی در ادامه، روحیه ایثارگری را تنها راه مقابله با فشار اقتصادی امروز دانست و ابراز داشت: تا مادامی‌که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد می‌توانیم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

گروئی، امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جان‌فشانی‌های شهدای والامقام و ازخودگذشتگی آن‌ها حاصل‌شده است.

وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

مدیرکل بنیاد استان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

انتهای پیام./م
 
کد مطلب: 304109