دیدار از خانواده ایثارگران ادای دین به ارزش‌های انقلاب است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیزان، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
دیدار از خانواده ایثارگران ادای دین به ارزش‌های انقلاب است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت هفته دولت و به پاسداشت و قدردانی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران قدرتی فرماندار شهرستان گرمه  به‌اتفاق پور به فرمانده انتظامی شهرستان و نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به دیدار دو تن از ایثارگران، جانباز ۳۰ درصد محمود شکوری از گرمه و همسر شهید حسن شاه‌محمدی از درق رفتند.
در این دیدارها نوروزی رئیس بنیاد شهید شهرستان گرمه گفت این دیدارها و سرکشی‌ها برای ما از ارزش و منزلت بالایی برخوردار هست و با حضور در جمع خانواده‌های شهدا ما کسب فیض می‌نماییم.
وی دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیزان، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
در این دیدارها قدرتی فرماندار گرمه نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خاطرنشان کرد: هفته دولت خود نشان از فرهنگ ایثار و شهادت دارد و ما به‌پاس گرامیداشت و بزرگداشت این فرهنگ عظیم و معنوی خدمت شما عزیزان رسیدیم تا کسب معنویت نماییم تا شاید بتوانیم ذره‌ای از فداکاری‌ها و رشادت‌های شما عزیزان را جبران نماییم.
کد مطلب: 304116