گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در ملکان
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
امام جمعه ملکان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و با هنر اسوه و الگوی ساده زیستی برای دولتمردان هستند.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از ملکان، پنجشنبه 7 شهریور 1398  مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت با حضور حجت الاسلام و المسلمین حافظ زمانی امام جمعه، محمدباقر خانی فرماندار، فرماندهان نیروهای انتظامی و سپاه، مسئولین ادارات و جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر همراه با همه اقشار مردم شهید پرور ملکان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
زمانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده زیستی برای همه به خصوص مسئولان و دولتمردان هستند و اکنون نظام اسلامی ایران نیازمند همین مسئولین صادق و دلسوز است.
وی افزود: مردم ما باید هوشیارتر باشند تا در انتخاباتی که در پیش داریم مسئولین دلسوز و صادق را انتخاب نمایند و به این طریق به دشمنان بفهمانند که همیشه در صحنه بوده و هستند و سرنوشت کشور خودشان را با درایت و اتکا به راهنمایی های مقام معظم رهبری تعیین می کنند.
امام جمعه ملکان گفت: امروز دولتمردان در کنار مردم مسئولیت سنگینی در قبال امام و شهدا دارند و این  احساس مسئولیت، حمایت از انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: خون پاک شهدا انقلاب اسلامی ایران را به ثمر رساند و در این برهه زمانی که مردم گریبانگیر مشکلات اقتصادی هستند نباید مسئولیت سنگین ما در قبال شهدا و ایثارگران به فراموشی سپرده شود.
حجت الاسلام زمانی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، افزود: در ماه محرم باید امر به معروف و نهی از منکر را سر لوحه کارهای خودمان قرار بدهیم تا برخی جوانان را از این تهاجم فرهنگی و اقتصادی و تحریم هایی که داریم راهنمایی و نجات دهیم.
گفتنی است، نوحه خوانی و مدیحه سرایی از دیگر بخش های این مراسم بود.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار. آذربایجان شرقی. ملکان. هفته دولت
کد مطلب: 304147