داخلی صفحه گلستان خبر
 
همزمان با هفته دولت
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی کارکنان بنیاد است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت؛ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی کارکنان بنیاد است زیرا آنان بیشترین ارتباط را با جامعه ایثارگری دارند.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی کارکنان بنیاد است
 
اسرافیل وزیری در مراسم گردهمایی کارکنان و مروجین فرهنگ ایثار و شهادت ضمن بزرگداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند و همچنین قدردانی از زحمات تمام کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: خدمت در بنیاد یک توفیق است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با عشق و علاقه انجام داده شود و می‌بایست همواره این روحیه را در خود تقویت کنیم.
وی ادامه داد: کار در بنیاد و خدمت به جامعه معظم شاهد و ایثارگر وظیفه ماست و اصولاً خدمت بی‌منت سرلوحه کارکنان بنیاد است و همکاران ما در بنیاد همواره تلاش می‌کنند تا خدمت‌گزاران خوبی برای نظام و جامعه ایثارگری باشند.
وزیری گفت: شهید رجایی و باهنر مظهر اخلاص و خدمت به ملت بودند و الگویی تمام‌عیار برای تمامی مسئولین و کارمندان علی‌الخصوص خادمین شهدا می‌باشند.
وی افزود: جشنواره شهید رجایی برای پاسداشت خدمت‌گزاران به‌صورت ملی و استانی در دستگاه‌ها برگزار می‌شود و کارکنان دستگاه‌ها در شاخص‌های عمومی و اختصاصی سنجیده می‌شوند.
مدیرکل بنیاد ادامه داد: خدمت به خانواده‌های شهدا از افتخارات این بنیاد است و خادمین شهدا در هفته دولت برنامه‌های متعددی برای تسهیل در ارائه خدمات به جامعه ایثارگری داشته اند که ازجمله آن‌ها حضور در مرکز سامد بوده است.
وی عنوان کرد: شهدای کارمند در سنگر خدمت و جهاد دلیرانه مبارزه کردند و در هر دو سنگر خوش درخشیدند و جان خویش را به‌پای انقلاب شکوهمند اسلامی نثار کردند.
این مقام مسئول ادامه داد: عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدای سراسر استان، برگزاری یادواره شهدای کارمند، دیدار با خانواده شاهد و ایثارگر کارمند و تجلیل از کارمندان منتخب بنیاد در طرح تکریم ارباب‌رجوع از دیگر برنامه‌های بنیاد در هفته دولت و روز کارمند است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 304198