داخلی صفحه قزوین خبر
 
در جشنواره شهید رجایی،
بنیاد شهید قزوین جزو دستگاه‌های برتر استان شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
همزمان با گرامیداشت هفته‌ی دولت، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دستگاه برتر استان شد و وزیر اطلاعات از زحمات مدیرکل بنیاد استان با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، به مناسبت هفته‌ی دولت، جشنواره شهید رجایی به منظور تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان قزوین براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی برگزار شد.
در این جشنواره، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی شهر قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسوولان با اهدای تندیس و لوح تقدیر از مسوولان دستگاه‌های اجرایی برتر تجلیل کردند.
در جشنواره یاد شده، از مجموع ۶۶ دستگاه اجرایی استان قزوین، 50 دستگاه شرکت کردند که با ارزیابی عملکرد آنها در سه هزار و یکصد و 66 شاخص از دستگاه‌های برتر استان تجلیل شد.
در جشنواره فوق، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی شد و مسوولان کشوری و استانی از غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و تیم فرآیند ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی بنیاد با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند.
حجت‌الاسلام سید محمود علوی در این جشنواره گفت: باید از هر مناسبت و فرصتی استفاده کرد تا یاد شهدا را زنده نگه‌داشت.
وی با اشاره به اینکه تا وقتی فرهنگ شهادت در جامعه زنده باشد بستر ذلت فراهم نمی‌شود، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه جایگاه خدمت به مردم را قدر بدانید و از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنید، گفت: در شرایط کنونی کار کردن دشوار و یک هنر است و شهید رجایی در شرایط جنگ تحمیلی، مسوولیت سختی را پذیرفت که تنها با عشق امکان پذیرش آن وجود داشت و شهید رجایی یک عاشق بود.
استاندار قزوین نیز در این مراسم با بیان اینکه دیدار با خانواده شهید رجایی تداوم یابد، افزود: نظام جمهوری اسلامی برای استقرار و پایداریش، سرمایه‌های عظیمی داده و افراد گرانقدر و بزرگی در دفاع مقدس به شهادت رسیدند و ما باید کاری کنیم که روزی که هیچ‌کس به داد ما نمی‌رسد، شرمنده شهدا و خدا نباشیم.
کد مطلب: 304207