داخلی صفحه گلستان خبر
 
مرکز هاتف مسیر رسیدگی حداکثری به درخواست های جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت؛ مرکز هاتف مسیری برای رسیدگی حداکثری به مشکلات جامعه ایثارگری بدون نیاز به مراجعه به بنیاد تنها با تماس تلفنی 1616 است.
مرکز هاتف مسیر رسیدگی حداکثری به درخواست های جامعه ایثارگری است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ،اسرافیل وزیری در حاشیه مراسم گرامیداشت روز کارمند گفت: شماره تلفن 1616 ساده‌ترین راه برای رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری در کمترین زمان و بیشترین خدمات بوده که با حذف مراجعه حضوری خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به بنیاد امکان خواهند یافت به‌تمامی مسئولین و کارشناسان این نهاد دسترسی کامل داشته باشند و به عبارتی سهولت دسترسی، دسترسی سریع و صرفه‌جوئی را جایگزین روش‌های سنتی نموده است.
وی تصریح کرد : مرکز هاتف استان گلستان آمادگی دارد با توجه به شرایط سنی و جسمی والدین معظم شهدا تماس با تلفن 1616 درخواست‌های این عزیزان را ثبت و به کارشناسان مربوطه ارجاع تا با مراجعه معکوس «خادم به مخدوم» با حضور در منزل والدین شهدا با حداکثر امکان ارائه خدمات پیگیری و مرتفع نمایند .
وزیری ادامه داد: مرکز ارتباطات و مراجعات در راستای تکریم و راحت سازی ارتباط دوسویه جامعه ایثارگری با بنیاد و برای ارائه خدمات مطلوب و بهره‌مندی از روش‌های نوین ارتباطی با رویکرد انعطاف‌پذیری و آگاهی بخشی ، شفاف‌سازی نسبت به حقوق و تکالیف متقابل برای ارتقاء سطح رضایت‌مندی جامعه ایثارگری را از برنامه‌های شاخص و تأثیرگذار این مرکز برشمرد.
در پایان این مراسم از کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع مرکز هاتف استان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 304208