داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: نگاه ما باید گره‌گشایی از مشکلات ایثارگران باشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
گروه ارزیابی عملکرد بنیاد استان کرمانشاه، فعالیت‌های اداری بنیاد شهرستان جوانرود را بررسی کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: نگاه ما باید گره‌گشایی از مشکلات ایثارگران باشد
 
گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به‌منظور بررسی فعالیت‌های اداری بنیاد شهرستان جوانرود، صبح روز چهارشنبه ششم شهریور، رؤسای ادارات ستاد استان در قالب گروه ارزیابی عملکرد بنیاد ضمن حضور در این مجموعه اداری، از نزدیک با مسائل و مشکلات بنیاد جوانرود آشنا شدند.
در پایان این بازدید که تا عصر چهارشنبه به طول انجامید، نشستی با حضور همکاران ستاد استان و شهرستان جوانرود به‌منظور بررسی و جمع‌بندی نتایج حاصله از این بازید برگزار شد.
حجت‌الاسلام عسگری در این نشست با قدردانی از زحمات همه همکاران اظهار داشت: بنیاد جوانرود از نیروی جوان، ایثارگر، تحصیل‌کرده و ظرفیت‌های خوب و قابل قبولی در همه زمینه‌ها برخوردار است که می‌طلبد همکاران این حوزه با تعامل، برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی، خدمات بنیاد را به سمت‌وسوی بهتر شدن و رضایت جامعه ایثارگری مدیریت کنند.
مدیرکل بنیاد استان ادامه داد: سعه‌صدر، تدبیر در کار، وجدان کاری، ضابطه‌مندی، ایده پردازی و حل مشکل ایثارگران را از ویژگی‌های
حجت‌الاسلام عسگری: مهم‌ترین دغدغه بنیاد اشتغال ایثارگران است
کارکنان بنیاد برشمرده و افزود: نگاه ما باید در جهت گره‌گشایی از مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری باشد.

وی گفت: امروز که برنامه‌های بنیاد با مشکلات مالی و کمبود منابع مواجه است، بهترین راهکار در خدمت به جامعه ایثارگری، تعامل مطلوب و سازنده با دستگاه‌های مختلف اداری در سطح شهرستان و استان می‌باشد و همه بخش‌های جامعه باید بدانند که شهدا متعلق به همه ملت بوده و می‌بایست در این خصوص احساس وظیفه کنند.
حجت‌الاسلام عسگری در ادامه اشتغال را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کشور و بنیاد عنوان کرد و افزود: ما وظیفه‌داریم بافرهنگ سازی ایثارگران جویای کار را به‌سوی کارآفرینی هدایت کرده و با در اختیار قرار دادن تسهیلات کارآفرینی، نسبت به توانمندسازی و آموزش مهارت به این عزیزان اقدام و آنان را برای ورود به بازار کار آماده کنیم.
حجت‌الاسلام عسگری در پایان به وظیفه اصلی بنیاد که همانا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است اشاره‌کرده و اضافه کرد: ترویج فرهنگ غنی ایثار در جامعه و شناساندن سیره شهدا به اقشار مختلف مردم و به‌ویژه نسل جوان ماندگارترین رسالت بنیاد شهید است.
همچنین در این نشست سید ایوب زارعی رئیس بنیاد جوانرود به همراه مسئولین حاضر به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مجموعه اداری پرداختند.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 304216