دولتمردان می بایست از سیره شهیدان الگو بگیرند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین نوری امام جمعه موقت بجنورد با گریزی به شخصیت و سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر، ساده زیستی، ولایی بودن، مردمداری، انقلابی بودن و متعهد بودن، سختکوشی و اخلاص در عمل و عبادت را بارزترین سجایای آنان نام برد و به همه دولتمردان توصیه کرد از سیره و روش این بزرگمردان الگو بگیرند.
دولتمردان می بایست از سیره شهیدان الگو بگیرند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در آستانه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور امروز پنج شنبه (هفتم شهریورماه) با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و قشرهای مختلف مردم در مسجد انقلاب بجنورد برگزار شد.
 
 حجت الاسلام رضا نوری، امام جمعه موقت با اشاره به اینکه ما در دهه 60، ترورهای بیشماری را تجربه کردیم، گفت: ثبت 17 هزار شهید ترور که 12 هزار نفر از این تعداد توسط سازمان مجاهدین خلق به شهادت رسیدند، نتیجه دشمنی های بدخواهان نظام و انقلاب بوده است.
 
وی، افزود: جمع زیادی از دولتمردان ما به فاصله کوتاهی از یکدیگر به درجه رفیع شهادت نائل شدند به گونه ای که ابتدا شهیدان رجایی و باهنر را از دست دادیم و بعد شهید بهشتی و 72 تَن از یاران انقلاب، به جمع دیگر شهدا پیوستند.
 
حجت الاسلام نوری، تصریح کرد: همه آنهایی که همچون آمریکا، انگلیس و اسرائیل داعیه مبارزه با تروریسم را داشتند و ما را متهم به تروریسم و حمایت از تروریسم می کنند؛ حتی یک مورد حادثه تروریستی در کشور خود را نشان دهند که ایران از آن حمایت کرده باشد.
 
امام جمعه موقت بجنورد ادامه داد: در صورتی که در کنار کاخ سفید و با یک خیابان فاصله، دفتر سازمان مجاهدین خلق همان منافقان کور دل، 12 هزار نفر را در ایران ترور کردند تا جایی که به صورت رسمی و عملی دولت آمریکا اعلام کرد برای مجموعه مجاهدین خلق بودجه می گذارد تا به کار ترور و ایجاد اخلال در نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه دهند.  
 
کد مطلب: 304237