شهدا تا آخرین نفس در خدمت رسانی کوشا بودند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت : شرط برون‌رفت از شرایط موجود روحیه بسیجی، با الگوبرداری از شهدای عزیزی است که تا در حد جان و تاآخرین‌نفس در خدمت‌رسانی به مردم کوشا بودند.
شهدا تا آخرین نفس در خدمت رسانی کوشا بودند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، بعدازظهر امروز پنج‌شنبه 7 شهریور 98 جمعی از مسئولان خراسان شمالی و برخی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس در گلزار شهدا جنب بارگاه امام‌زاده سید عباس بن موسی (ع) بجنورد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
گفتنی است در این مراسم معنوی که به مناسبت هفته دولت آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای بجنورد با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد مسئولان و خانواده شهدا پس از ذکر مصیبت اهل‌بیت (ع) به نثار فاتحه و گل‌باران مزار شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و حریم امنیت ایران اسلامی پرداختند.
 
سید عابس حسینی نیز ضمن خیرمقدم به همه مردم و مسئولین گفت: شرط برون‌رفت از شرایط موجود روحیه بسیجی، با الگوبرداری از شهدای عزیزی است که تا در حد جان و تاآخرین‌نفس در خدمت‌رسانی به مردم کوشا بودند.
حسینی همچنین افزود: شهید رجایی در منزل خود شهید نشد در محل خدمت شد، شهید باهنر نیز همچنین، شهدای عزیز ما هم همچنین، آن‌ها به‌دوراز وطن و تا آخرین قطره از خونشان بدون ساعت اداری در خدمت مردم شهید شدن، این الگو می‌تواند نسخه نجات‌بخشی باشد برای ملت ما و برون‌رفت از شرایط موجود.
 
 سید عابس حسینی در پایان نیز ضمن اشاره به عزتی که شهدا برای ما و ملت ایران دادند گفت: امید دارم در سایه رحمت خداوند و عزتی که شهدا برای ما به ارمغان آوردند به سرمنزل مقصود برسیم.
 
کد مطلب: 304244