داخلی صفحه زنجان خبر
 
​وزیر کشور:
کشور باید قدردان خانواده شهدا باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲
زنجان_ وزیر کشور با تأکید بر اینکه نیازمند استفاده از ظرفیت ارزشمند خانواده شهدا هستیم، گفت: کشور در برهه کنونی باید قدردان خانواده شهدا باشد.
 
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی‌فضلی قبل از ظهر دوشنبه در دیدار با خانواده شهید مجید شهریاری با بیان اینکه حضور در منزل این شهید بزرگوار و تقارن این دیدار با هفته دولت را باید یک توفیق ارزشمند شمرد، گفت: جامعه کنونی نیازمند استفاده از ظرفیت‌هایی است که در خانواده شهدا وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه دشمن با ترور جوانان نخبه این ممکلت، ظلم بزرگی در حق این ملت روا داشت، افزود: با وجود همه این دشمنی‌ها و ترورهای ناجوانمردانه، راه این شهدای گرانقدر ادامه داشته و امروز برکات این مسیر را در بخش‌های مختلف جامعه به عینه می‌بینیم.
رحمانی فضلی ، از خانواده شهدا به‌عنوان یک نعمت ارزشمند برای ایران اسلامی یاد کرد و ادامه داد: امروز باید قدردان خانواده شهدا و ایثارگری‌هایی باشیم که باعث شده  ایران اسلامی در برهه کنونی از جایگاه ارزشمندی در دنیا برخوردار باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این دیدار از تقدیم بیش از ۳۰۰۰ شهید و ۷۰۰۰ جانباز زنجانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خبر داد و با تاکید بر اینکه در برهه کنونی باید از ظرفیت‌هایی که در خانواده شهدا وجود دارد، استفاده کافی را ببریم، تصریح کرد: وجود مادرانی چون مادر شهید شهریاری برای استان و ایران اسلامی، گهربار است.
علی کاظمی با بیان اینکه یکی از اقدامات این اداره‌کل، دیدار با خانواده شهدا و استحصای مسائل مربوط به این خانواده‌ها است، اظهار کرد: ساخت مستند شهید شهریاری یکی از اقداماتی است که اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در حال پیگیری آن بوده و امیدواریم بتوانیم با این اقدام، گامی هر چند کوچک در راستای شناساندن این ارزش‌های فرهنگی برداریم.
وی با تاکید بر اینکه ایثار مقوله بسیار مهمی است که در این برهه از زمان باید اجتماعی شود، گفت: بی‌شک، با اجتماعی کردن مقوله ایثار می‌توانیم بسیاری از مشکلاتی را که کشور با آن دست به گریبان است، پشت سر بگذاریم.
کد خبر 4702392
 
کد مطلب: 304291
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...