در راستای تکریم خانواده‌های شهدا صورت گرفت؛
دیدار مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان با فرزند شهید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان و هیئت همراه در راستای تکریم شهدا و خانواده‌های آنها، با فرزند شهید شهمرادزاده در زاهدان دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، همزمان با هفته امر به معروف  و نهی از منکر مدیرکل امور بانوان استانداری با فرزند شهید شهمرادزاده دیدار و دلجویی نمود.
فریبا برنایی در این دیدار  ضمن تسلیت ایام محرم بیان داشت: شهدا سرمایه‌های انقلاب اسلامی هستند و این یک شعار نیست، مسئولان نظام نیز در فرصت‌های مختلفی به دیدار خانواده‌های شهدا می‌روند و ما هرچه در این راه خدمت کنیم، باز هم در قبال فداکاری‌های شهدا و صبوری خانواده‌های آنها کم است.
برنایی ادامه داد: ما افتخار می کنیم به وجود خانواده های شهدا و ایثارگران که هرچه داریم از برکت خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران عزیز است.
وی اظهار داشت: دیدار و تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا را سرمشق کار خود قرار داده ایم به این امید که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به خانواده های معظم ایشان گام کوچکی برداریم.

معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از خدمات مسئولین استان خصوصا استاندار سیستان و بلوچستان در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و طرح سپاس اعلام داشت: جامعه ما مدیون مادران و همسران شهدا و جانبازانی است که عمر خود را  با خدمت به این عزیزان  برای آرامش و امنیت کشور وقف کرده اند.

شایان ذکر است در پایان این دیدار از آقای شهمراد زاده فرزند شهیده خیربی بی شهمرادزاده تجلیل شد.

شهیده خیر بی بی شهمرادزاده در سال 1364 در زاهدان در ایستگاه اتوبوس بر اثر انفجار بمب دو پای ایشان قطع شد و پس از سی سال افتخار جانبازی در سال 1384 به خیل شهدا پیوست.
 
کد مطلب: 304374