داخلی صفحه کرمان خبر
 
خادمی خانواده شهدا و ایثارگران افتخار ماست
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰
مدیر کل بنیاد کرمان: شهدا با نگاه و دعای خیر خود پشتیبان ما در راه خدمت به جامعه هدف هستند، گفت: خادمی خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار ما است و از این قبیل برنامه ها باید همیشه برگزار شود.
خادمی خانواده شهدا و ایثارگران افتخار ماست
 
به گزارش ایثار کرمان، کارگروه مشترک معاونت فرهنگی و توسعه با احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان، 9 شهریور 98  با موضوع  سهولت اسکان ایثارگران در مشهد مقدس برگزار شد.
احمد گروئی خاطر نشان کرد: شهدا با نگاه و دعای خیر خود پشتیبان ما درراه خدمت به جامعه هدف هستند و خادمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار ما است.
وی بابیان این‌که انس و الفت خانواده شاهد و ایثارگر با معصومین به‌ویژه امام رضا علیه‌السلام ، علاوه بر آثار فردی، آثار اجتماعی هم به دنبال خواهد داشت، گفت:  ارتباط معنوی افراد جامعه با معصومین و  شهیدان، در عین ایجاد آرامش روحی در فرد، باعث ایجاد یک آرامش اخلاقی، امنیتی و معنوی برای جامعه نیز خواهد بود و درنهایت موجبات پیشرفت در مسائل مختلف اجتماعی آن جامعه را به دنبال خواهد داشت، چراکه برجسته‌ترین ویژگی شهیدان، داشتن روحیه ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی بود و قطعاً ترویج همین روحیه، باعث حل بسیاری از معضلات اجتماعی است.
انتهای پیام./
کد مطلب: 304447