​تقدیر از خدمات موسسه طرح و تصویر ماندگار ارومیه
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اهداء لوح سپاس از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غری از تلاش های و مجاهدتهای فی سبیل الله اکیپ تلویزیون های شهری شهرستان ارومیه در راستای توسعه و تعمیق بخشی فرهنگ ایثار و شهادت و همکاری با این نهاد مقدس تجلیل کرد.
​تقدیر از خدمات موسسه طرح و تصویر ماندگار ارومیه
 
به گزارش ایثارآذربایجان غربی ؛ مهدی فعال در این جلسه گفت :  از شما عزیران و مسئولان برای این کار بزرگ فرهنگی که باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شده است تشکر و قدردانی میکنم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی نیز اظهار داشت : هر اقدامی که ما برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام می‌دهیم مصونیت کشور در برابر توطئه‌های مختلف استکبار جهانی را افزایش می‌دهد.

وی تصریح کرد: این مجموعه همکاری خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص پخش کلیپ روز شمار شهدای شاخص استان از تلویزیون شهری شهرستان ارومیه در میدان و معابر شهری داشته است که نشان از روحیه ایثارگری مدیریت این مجموعه است.

در پایان این جلسه از مهندس آرتین شهریار افشار، مهندس ماندانا واعظ ، مهندس مجید صمدی تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است این لوح سپاس به امضای علی مصطفوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی که توسط مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اهدا گردید.
 


کد مطلب: 304459