داخلی صفحه البرز خبر
 
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی خطیر و حساس است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد تأکید کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی خطیر و حساس است.
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی خطیر و حساس است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز صبح امروز 9 شهریورماه با حضور در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد دیدار و گفتگو کرد.
سلیمان رستمیان در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت پیشاپیش ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی بسیار خطیر و حساس است که این امر اهتمام ویژه دستگاه‌های فرهنگی استان را می‌طلبد.
وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش‌هایی شکل‌دهنده‌ی فرهنگ ایران و از سازه‌های مهم هویت و حیات اجتماعی و سیاسی کشور است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: حفظ هویت انقلاب اسلامی بازبسته به پایبندی و احترام به این ارزش و انتقال کامل آن به نسل‌های آینده است، مردم و مسئولین باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشند.
 
کد خبر 98/319
انتهای پیام/
کد مطلب: 304482