داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
تجلیل از 14 خانواده ایثارگر شهرستان صحنه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
به مناسبت هفته دولت، گلزار مطهر شهدای شهرستان صحنه گلباران شد.
تجلیل از 14 خانواده ایثارگر شهرستان صحنه
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» در گرامی داشت هفته دولت و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر، مسئولین شهرستان صحنه با حضور در گلزار مطهر شهدای گران‌قدر این شهرستان، به مقام والای این گلگون‌کفنان ایران اسلامی ادای احترام کردند.
در این مراسم که الیاسی امام‌جمعه و جمعی از روسای ادارات شهرستان صحنه حضور داشتند، حیدری فرماندار صحنه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: ملت بزرگ ایران و همه علاقه‌مندان به خدمتگزاری بی‌منت به مردم بـا روش و منش و شخصـیت والاـی شهیدان رجـائي و باهنر آشـنا هستند چراکه این دولت معیار و ملاک یک دولت انقلابی، جهادی و الگویی است تمام‌عیار براي دولتمردان ایران اسلامی است.
وی هفته دولت را هفته پیوند مردم و خدمتگزاران دولت عنوان کرد و افزود: مسئولان باید حق مردم را با خدمتگزاری به آنان به شایستگی ادا کنند.
در ادامه این مراسم گلزار مطهر شهدای صحنه توسط مسئولین شهر گلباران و سپس مسئولین جهت دیدار و تجلیل از چهار خانواده ایثارگر به نام‌های شهیدان والامقام داریوش نامداري، اسـماعیل محمدي، محمد حاتمي و سـیروس قاسـمی راهی منزل این شهدای والامقام شده و از خانواده‌های این عزیزان تجلیل کردند.
گفتنی است در هفته دولت از 10 خانواده جانباز و آزاده گران‌قدر تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 304586