داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
بنیاد کرمانشاه به‌عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان، بنیاد کرمانشاه به‌عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد.
بنیاد کرمانشاه به‌عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» پانزدهمین جشنواره شهید رجایی در استان کرمانشاه، عصر روز شنبه نهم شهریورماه با حضور شورای اداری استان و به ریاست هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، با معرفی دستگاه‌های برتر از میان 54 سازمان اجرایی استان در سال 97 به کار خود پایان داد.
استاندار کرمانشاه در این جشنواره ضمن قدردانی از خدمات دستگاه‌های برتر، تلاش این ادارات و سازمان‌ها را علیرغم تحریم و فشارهای اقتصادی دشمن و نیز محدودیت‌های مالی به وجود آمده، این سطح خدمات‌رسانی را قابل‌تحسین ارزیابی کرد.
بازوند با تأکید بر صرفه‌جویی و بهره‌وری مناسب ادارات و دستگاه‌های دولتی در شرایط کنونی کشور، ساده زیستی دولتمردان شهید، شهیدان رجایی و باهنر را به‌عنوان خدمتگزاران تراز نظام اسلامی، الگو و راهبرد مناسبی در جهت خدمت به ملت شریف ایران اسلامی برشمرد.
استاندار کرمانشاه با اشاره به فرارسیدن ماه پیروزی خون بر شمشیر ماه محرم و بازگشایی مرز خسروی، خواستار همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه‌های اجرایی در میزبانی و مهمان‌نوازی در ارائه خدمات بهتر به زائرین عتبات عالیات و کربلای معلی شد.
در پایان این مراسم از دستگاه‌های برتر استان ازجمله اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه تجلیل شد.
در بخشی از متن لوح اهدایی به حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان که به امضای استاندار کرمانشاه رسیده آمده است: بالندگی و شکوفایی ایران اسلامی مرهون عملکرد مؤثر نظام اداری است، تحقق سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر اصلاح مسیر نظام اداری به‌صورت شفاف کارآمد و پاسخگو همواره از اهداف دولت تدبیر و امید بوده است.
بر همین اساس تلاش ارزشمند و قابل‌تحسین جنابعالی و همکاران محترم آن اداره کل موجب شده است در میان دستگاه‌های اجرایی استان از طرف ستاد جشنواره استانی شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در محور شاخص‌های عمومی شناخته و معرفی می‌شود.
امیدواریم با استمرار، تلاش و تکاپوی ویژه در سال «رونق تولید» موجبات رضایت‌مندی، ایجاد آرامش، دمیدن روح امید در مردم قدرشناس استان را با استعانت از خدای متعال فراهم آورید.انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 304592